مشاورین املاک شهرستان پالم بیچ که فارسی صحبت می کنند (Palm Beach County Real Estate Agents Who Speak Farsi) - Echo Fine Properties Artboard 1? alert-icon? Artboard 1? ? ? delete-icon? edit-icon? email-icon hide-hover-icon? Artboard 1? login-icon-white Artboard 1? next-icon-left next-icon-right-left next-icon-left-ochre next-icon next-icon-right-grey next-icon-right-ochre plus-with-circle-iconP search-fw-icon? search-icon-ochre search-icon-white
7 MAR

مشاورین املاک شهرستان پالم بیچ که فارسی صحبت می کنند (Palm Beach County Real Estate Agents Who Speak Farsi)

مشاورین املاک شهرستان پالم بیچ که فارسی صحبت می کنند

هنگامی که از افغانستان، ایران یا هر کشور دیگری که در آن فارسی صحبت می شود، نقل مکان می کنید، داشتن یک مشاور املاک که به زبان مادری شما صحبت می کند همیشه یک مزیت و آرامش است. شهرستان پالم بیچ دارای مسافران فارسی زبان از سراسر جهان است. خانه های تعطیلات دوم نیز در میان بسیاری از افرادی که فارسی می دانند محبوب است. علاوه بر دانستن اینکه کدام جوامع و محله ها پرطرفدار هستند، باید موارد زیادی را نیز در نظر گرفت. مقررات FIRPTA، تبعات مالیاتی خارجی، اقامتگاه، انتخاب وکیل، امکان راه اندازی LLC، و مسیرهای بلندمدت به شهروندی ایالات متحده.

مسکن ما، هومی منگل، فارسی صحبت می کند. هومی در طول سال‌هایی که در زمینه املاک و مستغلات فعالیت می‌کند، با بسیاری از خریداران فارسی‌زبان کار کرده است. او در پیمایش منطقه، یافتن کارکنان پشتیبانی مناسب برای کار و کمک به خرید یا فروش در فلوریدا جنوبی بسیار ماهر است، که آن را به یک معامله آسان و بدون درز تبدیل می کند.

در خانه با هومی…24/7

اگر HOMIE MANGAL یک نام مستعار داشت، ممکن است 24-7 باشد. او خود را در زمان شما در دسترس شما قرار می دهد و هر روز سخت کار می کند تا حرفه خود را کامل کند.

متولد شده تا برای شما خانه پیدا کنم

جای تعجب نیست که هومی (مخفف Homaira) الهام بخش خود را از طریق والدینش می یابد. هم مادر و هم پدرش در دهه 1970 به عنوان پناهنده در جستجوی زندگی بهتر به ایالات متحده مهاجرت کردند. هر دوی آنها به کارآفرینانی سخت کوش تبدیل شدند که به طور مداوم او را تشویق می کردند تا رویاهایش را دنبال کند. او نه تنها اخلاق کاری خود را از آنها آموخت، بلکه بازاریابی را از مادرش در تجارت آبگرم خود آموخت. همین اخلاق کاری در شوهرش، ولید، جراح چشم شبکیه چشم در جامعه مشترک است. شما می توانید روی او حساب کنید که مانند پشت دست او از نکات و نکات جوامع پالم بیچ مطلع باشد.

کیف دستی به خانه

هومی به عنوان یک دختر کوچک (و همچنین یک دختر بزرگ!)، عاشق خرید کفش و کیف دستی و چیدن لباس‌ها بود. این محل آموزش عالی برای املاک و مستغلات در یافتن و گرفتن بهترین معامله برای مشتریانش بود. دیدگاه او در کنار هم قرار دادن چیزها به مشتریانش در تجسم و کمک به راه اندازی خانه ای برای فروش یا پشت سر گذاشتن چیزهایی که به سختی دیده می شود، سود می رساند. علاوه بر این، او همیشه در جستجوی بهترین معاملات و بهترین ارزش ها است.

نگران نباشید – او شما را روانکاوی نمی کند

هومی همیشه نسبت به دیگران همدلی و دلسوزی داشته و همین امر باعث شد تا مدرک لیسانس روانشناسی را از دانشگاه جورج میسون دریافت کند. این به او در املاک و مستغلات کمک می کند تا به سرعت درک کند که مشتریانش به چه چیزی نیاز دارند و همچنین در مذاکره بهترین معامله برای آنها.

سخت کار کردن برای شما

سال ها در فروش و عشق هومی به کمک به دیگران چیزی است که او را در یافتن خانه عالی برای مشتریانش تشویق می کند. او این توانایی را دارد که واقعاً بفهمد چه چیزی برای مشتریانش و سبک زندگی آنها مهم است. فلسفه املاک و مستغلات او این است: «خرید یا فروش خانه یکی از مهم‌ترین و احساسی‌ترین تصمیم‌هایی است که یک فرد می‌گیرد. من می خواهم این روند را تا حد امکان روان و لذت بخش کنم. این واقعاً بزرگترین افتخار است که بخشی از چیزی بسیار مهم در زندگی کسی باشید.”

او در اوقات فراغت خود با همسرش و دخترانشان لیلا و زینا شام می خورد. همه آنها خودخوانده غذا هستند. او از تمرینات با شدت بالا با تمرکز بر ایجاد قدرت مرکزی لذت می برد. او همان شدت و ارزش‌های اصلی را در املاک و مستغلات ادغام می‌کند، تا زمانی که نتواند ماموریت شما را حل کند متوقف نمی‌شود. بیشتر از همه، هومی همیشه می گوید مشتریان فقط دوستانی هستند که او هنوز آنها را ندیده است. با Homie تماس بگیرید و اجازه دهید او 24/7 برای شما کار کند و در طول راه یک “Homie” مادام العمر بسازد!

561-657-0500

Homaira@EchoFineProperties.com

https://www.echofineproperties.com/about/agents/homaira-mangal/

 

Posted in Echo Fine Properties on March 7, 2024 at 2:34 pm.

SHARE

Celebrity Homes

from Beverley Hills
to Palm Beach

Never-before-seen-photos of your
favorite celebrity homes


View More Celebrity Homes

Related Posts


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Your name and email address are required. Your personal information is strictly confidential and will not be shared with any outside organizations.

Ask Questions

Your Soulmate in Real Estate™

Looking for a Perfect Community to live?

Take our step by step quiz to find a best matching community for you*.

* Patent Pending