Palm Beach County Türkçe Konuşan Emlakçılar - Echo Fine Properties Artboard 1? alert-icon? Artboard 1? ? ? delete-icon? edit-icon? email-icon hide-hover-icon? Artboard 1? login-icon-white Artboard 1? next-icon-left next-icon-right-left next-icon-left-ochre next-icon next-icon-right-grey next-icon-right-ochre plus-with-circle-iconP search-fw-icon? search-icon-ochre search-icon-white
7 MAR

Palm Beach County Türkçe Konuşan Emlakçılar

Palm Beach County Türkçe Konuşan Emlakçılar

Türkiye’den veya Türkçe konuşulan herhangi bir yerden taşınırken, anadilinizde konuşan bir emlakçının olması her zaman avantaj ve rahatlıktır. Palm Beach County dünyanın her yerinden gelen Türkçe konuşan gezginler açısından zengindir. İkinci tatil evleri de Türkçe bilen birçok kişi arasında popülerdir. Hangi toplulukların ve mahallelerin popüler olduğunu bilmenin yanı sıra dikkate alınması gereken çok şey var. FIRPTA düzenlemeleri, yabancı vergi sonuçları, ikametgah, hangi avukatın seçileceği, LLC kurma olasılığı ve Amerika Birleşik Devletleri vatandaşlığına giden uzun vadeli yollar.

Emlakçımız Özlem Şenyüz Türkçe bilmektedir. Özlem, emlakçılık yaptığı yıllar boyunca Türkçe konuşan birçok alıcıyla çalıştı. Bölgede gezinme, birlikte çalışılacak doğru destek personelini bulma ve Güney Florida’da satın alma veya satma konusunda yardımcı olma konusunda son derece uzmandır ve bu da bunu kolay ve sorunsuz bir işlem haline getirir.

ÇİZİM EVLERİ

Özlem büyürken çizmeyi, hayal kurmayı ve ev tasarlamayı çok severdi. Sadece çizim konusunda yetenekli değildi, aynı zamanda çizimin güzelliğine, tasarımına ve dekorasyonuna da ilgi duyuyordu. Estetik konusunda her zaman harika bir bakış açısına sahipti ve bu, bugün Emlak’ta ona hem evleri düzenlemede hem de başkalarının bir evin kendileri için nasıl çalışacağını hayal etmelerinde yardımcı oluyor. Özlem, mimar olmayı istemekten, üniversitede işletme ve finans okumaya, muhasebe alanında çalışmaya kadar, kendisini Gayrimenkul alanında başarılı bir kariyere hazırlayacak mükemmel bir geçmişe sahip.

FIRTINA SONRASINDA GÜÇLÜ KALIN

“Annem ve babam beni birçok yönden etkiledi. Babam, yalnızca harika iş ahlakı ve sadakatiyle değil, aynı zamanda ailesinin ve etrafındakilerin yaşam standartlarını iyileştirmek için elinden gelenin en iyisini yaparak üzerimde en büyük etkiyi yapan kişiydi. Sanırım problem çözücü olmayı ve gerçekten güçlü bir fırtınadan sonra bile nasıl güçlü kalacağımı ve gelişeceğimi öğrendim. Hem annem hem de babam çevrelerindeki herkese ellerinden geldiğince yardımcı oldular ve her durumda, her zorlukta daima minnettar kaldılar. Gururla söyleyebilirim ki bunlar benim de kızlarıma aktarabileceğim şeyler.”

İYİ ŞEYLER 2’DE GELİR

2 kıta, 2 vatandaşlık, 2 dil, aynı anda 2 çocuk (ikiz). Özlem çoklu görev yapmayı biliyor! İkizlerini yeni bir ülkede tek başına büyüttüğü için 2 işi aynı anda yapmak onun için çok kolay. Hayat ona ne getirirse getirsin, sakin, dengeli ve pozitif kalmanın önemine inanıyor. Aslen Türkiyelidir ve güneşli Florida’ya taşınmadan önce on yıldan fazla Connecticut’ta yaşamıştır. Birden fazla dil bilmek ve çok farklı bölgelerde yaşamanın nasıl bir şey olduğunu bilmek ona hayata dair geniş bir bakış açısı kazandırıyor ve Güney Florida’nın sunduğu her şeyi ifade etme konusunda destek sağlıyor. “Ayrıntılara dikkat ederken büyük resmi gözden kaçırmamak benim için önemli. Çözüm odaklı olmayı, yol bulmayı seviyorum. Çok kültürlü olmanın ve farklı yaşam deneyimleri yaşamanın beni daha açık fikirli, pozitif ve minnettar bir insan haline getirdiğine inanıyorum. Bana “değişime” açık olmanın, hayatta esnek ve uyumlu olmanın, baskı altında bile güçlü, sakin ve dengeli kalabilmenin gerekliliğini öğretti. Ayrıca başkalarını dinleme konusunda daha iyi olmama da yardımcı oldu. Hepimiz pek çok hikâye ve bakış açısına sahip, farklı geçmişlerden geliyor olabileceğimiz için, çoğunlukla hepimizin duyulmaya ve anlaşılmaya ihtiyacı vardır. Bir müşteriyle çalışırken, istek ve ihtiyaçlarını anlamak ve bunları gerçekleştirmek için iyi bir dinleyici olmak için elimden geleni yaparım. Gayrimenkulde, müşteriniz adına mümkün olan en iyi teklifi almak için pazarlık yapmak çok önemlidir. Farklı kültürlerde öğrendiğim farklı müzakere tekniklerini kullanma konusunda çevik olmak işimde başka bir avantaja dönüşüyor.”

TAKİP VE ORGANİZASYON

Özlem mükemmel takip becerilerine sahip ve hiçbir ritmi kaçırmadığından emin olmak için teknolojiyi kullanıyor. “Bir şeyleri takip etmeyi unutmamak için hatırlatıcılar ayarlamayı ve bunları takvimime koymayı seviyorum. Yeni bir ülkeye taşınıp iki kız büyüterek aşırı organize olmak zorunda kaldım!” Muhasebe alanındaki geçmiş çalışmaları, ona doğruluğun zorunlu olduğu her işlemin her alanında organize edilecek temeli ve eğitimi sağladığı için bugün müşterileri tarafından takdir edilmektedir. Özlem, yapıların ve teslim tarihlerinin öneminin farkındadır ve ayrıca kurumsal geçmişi ona değerli dinleme ve problem çözme becerilerini kazandırmıştır.

HAYAT VE EĞLENCE

Yaşam yolculuğunda gelişmeyi ve elinden geldiğince başkalarına yardım etmeyi seven Özlem, sevdikleriyle birlikte hayatın tadını çıkarmayı da taahhüt ediyor ve iş-yaşam dengesini iyi kurmanın sorumluluğuna ve önemine inanıyor. Özlem, sınırlı da olsa boş zamanlarında doğanın (özellikle plajların) tadını çıkarmayı seviyor ve yürüyüş, kickboks, yoga, meditasyon, heykeltraşlık, şnorkelli yüzme ve çok daha fazlasını içeren bir sürü hobisi var! Farklı alanlarda hobi sahibi olmanın hem bilgi ve becerilerini geliştirmesine hem de hayattan daha fazla keyif almasına, dolayısıyla daha verimli düşünmesine ve çalışmasına yardımcı olduğuna inanıyor. Yani evinizi hayal ettiğinizde Özlem’in mükemmel rehberiniz olduğundan emin olabilirsiniz. Sadece sizin için çizmekle kalmayacak, aynı zamanda emlak hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek!

Ozlem Senyuz

561-444-6006

Ozlem@EchoFineProperties.com

https://www.echofineproperties.com/about/agents/ozlemsenyuz/

Posted in Echo Fine Properties on March 7, 2024 at 3:10 pm.

SHARE

Celebrity Homes

from Beverley Hills
to Palm Beach

Never-before-seen-photos of your
favorite celebrity homes


View More Celebrity Homes

Related Posts


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Your name and email address are required. Your personal information is strictly confidential and will not be shared with any outside organizations.

Ask Questions

Your Soulmate in Real Estate™

Looking for a Perfect Community to live?

Take our step by step quiz to find a best matching community for you*.

* Patent Pending